Series
Ratings
176
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Street Girls FighterRated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
YouRated ★ 2.5