Movies
Ratings
702
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5