Titles you rated
La HaineRated ★ 5.0- The Future of TongueRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.5
SleepRated ★ 1.5
ShameRated ★ 3.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.0
I'm Not There.Rated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.5