Titles you rated
All About My MomRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0