Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.0
Emergency Act 19Rated ★ 2.0