Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Horrible BossesRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0