Series
Ratings
40
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 1.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0