Series
Ratings
598
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Criminal Minds: EvolutionRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal Minds Season 13Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 2.5
9-1-1 Season 8Rated ★ 3.0
Doctor Who Season 2Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 2.5
The Rookie Season 3Rated ★ 4.0
The RookieRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5