Movies
Ratings
253
Midnight in ParisRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 1.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5