Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0