Titles you rated
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5- Love and LeashesRated ★ 2.0
DriveRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0