Titles you rated
The 3rd HospitalRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0- Three RiversRated ★ 5.0
Dark AngelRated ★ 5.0
Dark AngelRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
ScrubsRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
ScrubsRated ★ 5.0
ScrubsRated ★ 5.0