Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5