Movies
Ratings
107
The MartianRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 1.5
OblivionRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
A Bridge Too FarRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5