Titles you rated
The PacificRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 5.0