Titles you rated
Russian DollRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.5
BansheeRated ★ 4.0- BansheeRated ★ 3.5
- BansheeRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 3.0
StatelessRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5