Series
Ratings
32
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.0