Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0