Movies
Ratings
526
The SubstanceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0