Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 1.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Shadowless SwordRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Zu WarriorsRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 2.0
The White Haired Witch of Lunar KingdomRated ★ 0.5
RoboCop 3Rated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 2.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.0
Memories of the SwordRated ★ 0.5
The AssassinRated ★ 1.0
Love, LiesRated ★ 2.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5