Series
Ratings
402- 철판소녀 아카네Rated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.5- My Fair Princess IIIRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0- LegendRated ★ 4.5
- 신부와 아빠Rated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- Can Anyone LoveRated ★ 3.0
Stargate SG-1Rated ★ 3.5
Stargate SG-1Rated ★ 3.0
Stargate SG-1Rated ★ 4.0- GyarusaRated ★ 4.0
White Nights 3.98Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0