Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5