Movies
Ratings
152
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5