Movies
Ratings
308
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 4.5
DittoRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0