Titles you rated
- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0- Coffee HouseRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.0