Movies
Ratings
434
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The MuleRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5