Titles you rated
ElementalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.0