Titles you rated
- DamoRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 1.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5