Movies
Ratings
31
Life of PiRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5