Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
PriscillaRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5