Series
Ratings
41- Hello LadiesRated ★ 2.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5