Series
Ratings
74
Feast of the GodsRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Wonderful MamaRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0