Movies
Ratings
3928
DeceptionRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 2Rated ★ 2.5
Deep TrapRated ★ 1.5
The ChaseRated ★ 2.5
Speed 2: Cruise ControlRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Antarctic JournalRated ★ 2.5
The Black DahliaRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 3.0
InstinctRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.0
Arlington RoadRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5