Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0