Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
MRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5- Cold CaseRated ★ 4.0
- Cold CaseRated ★ 4.0