Series
Ratings
42
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5