Titles you rated
PatersonRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 2.0
PietaRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Winter SleepRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5