Titles you rated
LiveRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- Doctor KkaengRated ★ 3.0