Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0