Movies
Ratings
105
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0