Series
Ratings
35
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5