Titles you rated
Wonderful DaysRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5