Titles you rated
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
The Family StoneRated ★ 3.5
It Takes TwoRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Crazy/BeautifulRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.5
AtlasRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
My Oxford YearRated ★ 2.5
The TouristRated ★ 3.0
The InternshipRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0