Series
Ratings
25
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0