Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 0.5
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
EveRated ★ 5.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
RatchedRated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0