Titles you rated
The DealRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0