Movies
Ratings
205
Hana and AliceRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0