Movies
Ratings
436
The SubstanceRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
SakuranRated ★ 4.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5