Series
Ratings
80
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5