Titles you rated
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Meteor GardenRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0